Застосування скребкових транспортерів

Скребковий транспортер – необхідний на багатьох виробництвах пристрій, який можна купити в нашій компанії. Для своїх клієнтів ми пропонуємо широкий модельний ряд продукції відомих виробників, забезпечуючи також доставлення, монтаж та інші супутні послуги експлуатації. При цьому ціна виробів здивує вас своєю лояльністю.

Застосування скребкових транспортерів

Пересувні скребкові конвеєри використовуються в різноманітних сферах виробництва, де необхідно переміщення кускових, зернистих і пилоподібних вантажів. Їх функціонування базується на такому принципі: вантажі з допомогою скребків переміщаються по нерухомому жолобу. При цьому саме скребки є рухомим елементом конструкції, оскільки закріплені на приводній частині.

Попри схожість конструкції, існують різноманітні типи та моделі скребкових конвеєрів, кожен з яких має специфічне призначення. Вся сукупність різновидів скребкових транспортерів ділиться на кілька основних груп:

  • З високими скребками.
  • З зануреними скребками.

Скребковий конвеєр першої групи найбільш ефективний при переміщенні вантажів на дистанції до 100 метрів. Пристрої даного типу порівняно легкі та мобільні – їх можна встановлювати практично в будь-якому місці, де є можливість прокладки жолобу. Сипучі або кускові вантажі занурюються допомогою завантажувальної воронки в жолоб транспортера.

Залежно від моделі, привід може мати робочу нижню свою частину, верхню або ж обидві відразу. Особливість таких пристроїв – необхідність повного збігу конфігурації жолоба та скребків. Вони можуть мати прямокутні, напівкруглі або трапецеїдальні контури перетину. Матеріал і тип виробництва для скребків і жолобів вибирає завод-виробник, але найчастіше це метал, що обробляється способом штампування або лиття.

Робота обладнання з зануреними скребками грунтується на суцільному волочінні – вантажі переміщаються безперервним потоком. Такі пристрої найбільш ефективні для транспортування дрібнокускових, зернистих, пилоподібних і порошкоподібних насипних вантажів. Особливість транспортерів зазначеного типу в тому, вантажі що переміщуються не повинні бути дуже міцними і не повинні втрачати свої якісні характеристики при дробленні.

У кожній з охарактеризованих груп скребкових конвеєрів є багато різновидів устаткування, а тому їх слід розглянути більш детально.

Ланцюгові скребкові конвеєри

Транспортер скребковий ланцюговий призначений для переміщення сипучих речовин в харчовій, хімічній, целюлозно-паперовій, деревообробній, металургійній та ін. промислових сферах. Крім того, конструкції даного типу можуть успішно застосовуватися в енергетиці, залізничному і водному транспорті, будівництві та ливарному виробництві.

Особливість ланцюгових конвеєрів – це ланцюги, які створюють тягове зусилля. Залежно від моделі, ланцюг може бути один або їх може бути кілька. Деякі моделі дозволяють установку різних ланцюгів для транспортування різного типу вантажів.

Ланцюги в конвеєрах встановлюють різноманітні:

  • Пластинчасті.
  • Ковані.
  • З круглими ланками.

Скребкові ланцюгові конвеєри мають максимальний кут нахилу до 15 градусів, що робить їх незамінними при переміщенні таких вантажів, як сипучі, зернисті, пилоподібні. Найбільш популярне використання даного виду пристроїв для зерна – ланцюговими транспортерами оснащують зернопереробні підприємства, транспортні галереї на елеваторах і млинах. Найбільш популярні для зернової транспортування моделі.

Ланцюгові моделі призначені для транспортування вугілля і гірських порід (мас), рідше – для доставлення лісу, тому застосовуються найчастіше на шахтах, рідше – в котельнях, на будівельних роботах.

Конвеєри – моделі з автоматичним дистанційним управлінням, що дозволяють транспортувати зерно, борошно, комбікорми, висівки, насіння та ін. під кутом до 45 градусів. Трасу обладнання можна робити горизонтальною, похилою або полого-похилою.

Дальність переміщення вантажів ланцюговими конвеєрами становить близько 50 метрів, а їх показники продуктивності знаходяться в межах від 10 до 200 т на годину – в залежності від моделі обладнання і типу речовини що переміщується.

Скребкові транспортери з перекидними клапанами

Перекидні скребкові транспортери отримали свою назву завдяки оснащенню спеціальним перекидним клапаном, за допомогою якого можна перемикати потік речовини, що транспортується. Розташування перекидних клапанів може бути різним. Їх можна встановлювати:

  • Під силос.
  • Під бункер.
  • На виході конвеєра.
  • Перед фасувальним обладнанням.

Зміна напрямку руху потоку речовини, що транспортується здійснюється пневмоциліндром, що знаходяться всередині перекидного клапана. Найкраще вибирати обладнання з маятниковим клапаном, в якому немає центрового вала. В такому випадку буде виключена можливість висипання речовини, що транспортується і, крім того, елементи конструкції будуть застраховані від швидкого зносу.

Перекидними клапанами можна дообладнати звичайні скребкові транспортери, вибравши модель з необхідним вихідним перетином. Крім того, навіть конвеєри, укомплектовані перекидним клапаном, можна дообладнати спеціальним перекидним оглядовим люком для надання можливості візуального контролю, як самого транспортування, так і стану клапана.

Стрічкові скребкові конвеєри

Стрічково скребкові транспортери призначені для транспортування сипучих речовин під необхідним ухилом. Відкриті скребки на такому агрегаті закріплюються на стрічці, яка може бути харчового або нехарчового призначення – все залежить від сфери застосування обладнання. Областю застосування також визначається і висота скребків. Щоб виключити можливість висипання стрічки, стрічково-скребкові конвеєри, як правило, оснащені гофробортами.

Кут нахилу даного виду транспортерів має дуже широкий діапазон – від 0 до 90 градусів. Те ж стосується і довжини транспортування, що робить їх незамінними в промисловості різних галузей, а особливо – харчової.

Основні сфери застосування стрічкових скребкових транспортерів в харчовій промисловості:

  • Перевантаження товарів з одного місця в інше.
  • Перевантаження насипних або дрібноштучних речовин між конвеєрами.
  • Відведення предметів від пакувальної машини.
  • Навантаження речовин в транспорт або вивантаження з нього.
  • Подача матеріалів, речовин, продукції в фасувальні бункери.

Стрічкові скребкові конвеєри зручно застосовувати і для тирси, тобто для переміщення відходів деревообробної промисловості та лісопилок з виробничих цехів у спеціальні приміщення.

Гноєзбиральні скребкові конвеєри

Скребковий транспортер гною призначений для видалення гною будь-якої консистенції і з будь-якими видами підстилок з тваринницьких ферм. Застосування ланцюгових конвеєрів, призначених для збирання гною, доцільно в тих випадках, коли тварини знаходяться на прив’язному утриманні.

Гноєзбиральні скребкові транспортери найчастіше виробляють з круговим рухом.

Модель дозволяє прибирати гній з фермерських приміщень і занурювати його на призначені для цих цілей транспортні засоби. Кут нахилу даної моделі не перевищує 30 градусів, а висота підйому речовин, що транспортуються – 2,7 метра. Комплектація обладнання включає пускозахисну апаратуру, електричний кабель, труби для його прокладки і болти для закріплення. Головний недолік устаткування – необхідність опалювати тваринницькі приміщення в холодну пору року.

Модель, здатна очищати від гною тваринницькі приміщення з великою рогатою худобою. Характеристики моделі практично ті ж, кут нахилу транспортера не більше 30 градусів, а висота підйому-2,7 метра. У даного типу конвеєра присутній і аналогічний недолік – приміщення, де він встановлений, повинні опалюватися при зниженні температури повітря до -10 градусів.

Більш допрацьована модель скребкового гнойового транспортера, що дозволяє обслуговувати одночасно від 100 до 110 голів великої рогатої худоби, забезпечуючи до 96% очищення приміщень від гною.

Розрахунок продуктивності

Перш ніж зробити вибір на користь тієї або іншої моделі, необхідно розрахувати необхідну продуктивність. Розрахунок скребкового транспортера з переломом або без нього здійснюють за допомогою визначення наступних даних:

  • Розмірів поперечного перерізу жолоба.
  • Необхідних зусиль в певній точці (точках) тягового ланцюга.
  • Перевірці міцності ланцюгів.
  • Навантаженню натягача.
  • Потужності двигуна і приводу.

На підставі всіх зазначених даних можна підібрати модель скребкового транспортера, яка максимально задовольнить необхідні характеристики і може з високою ефективністю забезпечити переміщення потрібних речовин.

Вживане обладнання та запасні частини

У нас можна також придбати скребковий транспортер або ж запчастини до різних моделей устаткування. Під запчастинами ми розуміємо як окремі елементи конструкції, так і основні вузли.

 

Залишити заявку
Залиште, будь ласка, свої дані і ми зв'яжемося з вами.




    Відправлення
    loading
    Заява успішно відправлена
    Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом