Ремонт транспортерного обладнання

Транспортерне обладнання (шнеки, конвеєри) потребує регулярного обслуговування незалежно від терміну гарантії, яку вказує виробник. Це дозволяє уникнути непередбачених поломок та простою виробничої лінії. Згідно з проведеними дослідженнями встановлено, що періодичне технічне обслуговування обходиться підприємству чи компанії набагато дешевше, ніж навіть нетривала зупинка.

Однак якщо з тієї чи іншої причини транспортерне обладнання все ж таки вийшло з ладу, необхідно провести його своєчасний, кваліфікований ремонт.

Де відремонтувати транспортерне обладнання

Компанія «АгроТехКом» надає послуги з сервісу та ремонту конвеєрів та шнеків. Протягом тривалого часу ми займаємося проектуванням та виготовленням транспортерного обладнання. У нашому штаті працюють кваліфіковані спеціалісти з необхідним професійним інструментом, які усувають поломки будь-якої складності. Вони допоможуть продовжити термін експлуатації промислового обладнання та забезпечать стабільну роботу підприємства.
Зокрема ми робимо ремонт:

 • конвеєрних стрічок;
 • станцій натягу, ланцюгів, підшипникових вузлів, зірок та коліс;
 • редукторів;
 • електричних складових;
 • каркаса конвеєра та його комплектуючих.

Також «АгроТехКом» виконує заміну редукторів, двигунів, а також конвеєрної стрічки з наступним стикуванням.

Клієнти компанії можуть звернутися до спеціалістів «АгроТехКом» для виконання разового ремонту обладнання або укласти договір на регулярне сервісне обслуговування. По завершенню виконання робіт, клієнт отримує акт виконаних робіт та рекомендації щодо подальшого використання обладнання.

Замовити ремонт шнеків та конвеєрів ви можете у телефонному режимі або надіславши заявку електронною поштою.

Залишити заявку
Залиште, будь ласка, свої дані і ми зв'яжемося з вами
  Відправлення
  loading
  Заявка успішно відправлена
  Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом