Що таке рольганг?

Рольганг є різновидом складського обладнання, яке використовується для перевезення різних вантажів. Він чимось нагадує звичний багатьом стрічковий конвеєр, за одним винятком – стрічку успішно замінюють спеціальні ролики для рольгангів.

Назва пристрою прийшло з німецької мови і в перекладі означає «вантажоперевезення». Завдяки рольгангам, стало набагато зручніше і безпечніше переміщати різні важкі предмети на невеликі відстані. Перші рольганги з’явилися дуже давно і застосовувалися, в основному, в сільськогосподарській діяльності та на млинах. Набагато пізніше, в 19 столітті, вони стали активно використовуватися в різних галузях промисловості, переважно в машинобудуванні. Сьогодні ж вони необхідні практично всюди: тисячі виробників по всьому світу постійно використовують конвеєри для транспортування продукції.

Види рольгангів

Найпопулярнішими на сьогодні є такі типи конвеєрів:

 • Рольганг приводний. Застосовується для автоматичного транспортування вантажів на складах. Відмінною рисою є оснащення приводом – пневматичним або електричним. Саме за рахунок продукції, що поставленої енергії гарантується безперервне перевезення продуктів різного призначення. Автоматичний (електронний) конвеєр може витримувати навантаження до 1,5 т, а в довжину становити до 100 м.
 • Рольганг неприводний. Він буде трохи дешевше вищеописаного конвеєра, оскільки не оснащений приводом. Вантажі транспортуються за допомогою працівників підприємств.
 • Поворотний. У сучасній промисловості вважається найзручнішим і популярним. Приводи рольгангів поворотного виду можуть бути пневматичними або електричними, а можуть бути відсутні зовсім. Найчастіше виробники вибирають приводні моделі.
 • Гравітаційний. Він створений для транспортування вже упакованих вантажів і являє собою площину з перетягнутою, немов на гармошці, рамою, яка дозволяє регулювати довжину конвеєра і траєкторію руху вантажу матеріалу (як по горизонталі, так і по вертикалі).

Крім перерахованих видів, в промисловості широко використовуються і такі типи конвеєрів: конічний, з лінійкою, рольганг подаючий, розсувний рольганг і інші. Залежно від того, який саме прилад потрібно покупцеві, він зможе підібрати конвеєр рольганг за прийнятною вартістю і оптимальним показниками вантажопідйомності.

Крім того, існує й інший вид конвеєрів для стрічкопилкових верстатів. Рольганги для верстатів створюються з метою подачі заготовок на спеціальні верстати. Вони можуть мати різні технічні показники, однак ролики пристрою для стрічкової пилки завжди робляться з товстої сталевої труби, а обертання забезпечують підшипники. Для труб даного виду використовується спеціальна товстостінна сталь.

Особливості конструкції

Відмінною рисою функціонування техніки є спеціальні ролики, завдяки яким вантажі легко ковзають по поверхні. Транспортерні ролики міцно зафіксовані на міцній металевій конструкції і обертаються навколо своєї осі під час руху.

Візок рольганг застосовується тоді, коли необхідно регулярне пересування декількох вантажів на невеликі відстані, зазвичай до 20-30 метрів. Особливо актуальні такі прилади під час вивантаження і вантаження вантажних машин, а також при виробництві окремих елементів – металопрокату і інших. Від надійності конструкції рольгангів безпосередньо залежить цілісність речей, що перевозяться, тому право на виробництво таких приладів мають лише спеціальні заводи, що гарантують високу якість своєї продукції, виготовленої відповідно до стандартів ДСТУ.

Роликовий рольганг може бути різних видів і розмірів. Серед усього асортименту продукції покупець зможе вибрати саме той конвеєр, який повністю влаштує його за всіма параметрами. Найбільш зручні розсувні конструкції, оскільки вони можуть розкладатися під потрібним для власника кутом, а також стіл з рольгангами, який дуже зручний для колод і інших важких вантажів.

Застосування рольгангів

Рольганги прокатного стану вважаються одними з найсучасніших і застосовуються для механізації процесів у багатьох сферах діяльності людини, серед яких особливо популярні такі:

 • Машинобудування.
 • Металургія. На підприємствах цієї галузі роликові конвеєри дуже затребувані для перевезення металевих виробів і заготовок до спеціальних машин (пил, ножиць і інше).
 • Харчова промисловість.
 • Різні галузі легкої і важкої промисловості.

І, звичайно, підіймальний пристрій незамінний при вантажно-розвантажувальних роботах. Слід пам’ятати, що конвеєр призначений для перевезення виключно твердих (не рідких і не сипучих) вантажів: ящиків, дощок, плиток, металевих листів і іншого товару в тих випадках, коли стрічкові системи виявляються недієздатними.

Переваги рольгангів

У сучасного обладнання для транспортування вантажів існує чимало переваг. До них, в першу чергу, відносяться такі:

 • Компактні розміри. Попри велику функціональність і можливість піднімати вантажі вагою до 1,5 т, рольганги не відрізняються великогабаритними розмірами. Це дає додаткову мобільність і зручність у використанні.
 • Економна ціна. Устаткування само по собі відрізняється дорогою вартістю, але придбати його можуть практично всі компанії, яким доводиться мати справу з перевезенням вантажів. Якщо розцінки нового обладнання все ж не по кишені покупцеві, завжди можна купити конвеєри б / у в хорошому стані.
 • Можливість поєднання з іншим обладнанням.
 • Широкий спектр вибору типів рольгангів.

Роликовий стіл рольганг стане прекрасним вибором для всіх, чия діяльність так чи інакше пов’язана з підйомом тягарів. Придбання одного рольганга допоможе заощадити на зарплаті для багатьох робітників, які б виконували його функцію.

Популярні моделі на ринку

Всі модельні ряди роликових конвеєрів мають популярність в різних компаніях, в залежності від своїх характеристик. Але безумовними лідерами з продажу є дві моделі:

 • Рольганг – Конвеєр здатний піднімати вантажі вагою до 124 кг, оснащений цифровим дисплеєм. Управляється вручну, сприяє різанню профілю в межах 3 метрів. Великою перевагою приладу є можливість комбінації з іншим промисловим обладнанням – верстатами для фрезерування і різання. Пристрій відрізняється помірною вартістю, тому його можуть придбати всі фірми, яких влаштовують його технічні характеристики.
 • Рольганг призначений для всіх верстатів даної фірми. Його довжина становить 3 метри. Зручна конструкція дозволяє швидко і безпечно транспортувати вантажі на відстані 20-25 метрів. Гарантійний талон видається покупцю терміном на 2 роки.

Де придбати рольганги

Замовити рольганги для перевезення вантажів будь-якої моделі можна в нашій компанії за прийнятною ціною. Всі конвеєри зроблені за кресленнями, розробленими головними інженерами, а тому можна не сумніватися, що розрахунок рольганга повністю відповідає його функціональним можливостям. Рольганги в Харкові і інших містах України відрізняються високою якістю і функціональністю – це підтверджує гарантійний талон, який видається виробником терміном мінімум на 1 рік.

Замовити пристрій можна, не виїжджаючи з дому або офісу, оформивши заявку в режимі онлайн. Фахівці компанії допоможуть підібрати рольганг потрібних розмірів і вантажопідйомності, опишуть всі технічні характеристики кожної з нас цікавих для клієнта моделей, детально розкажуть про ціни та особливості доставлення. Товар приходить покупцеві протягом декількох днів (послуги пошти сплачуються окремо).

Залишити заявку
Залиште, будь ласка, свої дані і ми зв'яжемося з вами
  Відправлення
  loading
  Заява успішно відправлена
  Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом