Виготовлення виробів за кресленнями замовника

Одна зі сфер діяльності «Агротехком» – виготовлення виробів за кресленнями замовника незалежно від рівня їх складності та функціонального використання. Це досягається внаслідок наявності солідної виробничої бази та штату професійних майстрів, що мають багатий досвід виконання різнохарактерних технологічних процесів мехобробки.

Готові виготовляти як типові металоконструкції, так і вироби оригінальної конструкції з чорних, нержавіючих, різних похідних цих сплавів.

Професійні майстри компанії «Агротехком» крім випуску готових металоконструкцій можуть організувати здійснення окремих конкретних технологічних процесів, необхідних для отримання необхідних деталей.

Замовивши у нас виготовлення виробів за кресленнями замовника з різного металевого сплаву, кожен клієнт в Харкові гарантовано отримає:

 1. якість на високому рівні;
 2. повну відповідність технічній документації як по геометричним параметрам, так і чистоті оброблюваних поверхонь;
 3. оперативне виконання замовлення;
 4. підбір оптимального технологічного процесу;
 5. прийнятні ціни.

Виготовлення виробів за кресленнями замовника: різноманіття способів виконання

Наші кваліфіковані майстри можуть здійснити:

 1. вальцювання металевих листів по радіусу різної кривизни;
 2. фрезерну і токарну обробку;
 3. різання фасованого металопрокату;
 4. піскоструминну обробку;
 5. контактне зварювання;
 6. рубку листового прокату на гільйотинних ножицях;
 7. гнуття листів металу з використанням листозгинальних пресів;
 8. лазерну різку;
 9. свердління отворів у виробах з різноманітних сталевих сплавів;
 10. аргонно-дугові зварювальні роботи;
 11. шліфування й полірування плоских і профільних металевих поверхонь, включаючи зварні шви;
 12. фарбування виробів, виготовлених з металу.

Стадії співпраці

Почати співпрацю з «Агротехком» можна досить просто. Скориставшись адресою електронної пошти або формою зворотного зв’язку, потрібно вислати заявку, де перелічити всі свої вимоги. У замовленні можна надати техзавдання, креслення необхідного вироби, дизайнерські проекти, грамотно виконані ескізи. Якщо виникають проблеми з надання технічної документації, ви можете скласти текстове ТЗ, в якому опишіть свою проблему. Наші кваліфіковані фахівці розроблять необхідні креслення і відправлять вам на затвердження.

Після узгодження всіх нюансів замовлення наші професійні майстри починають обробку металевих заготовок по персональній технічній документації, поданій замовником. Ми можемо виконати замовлення як зі свого матеріалу, так і наданого клієнтом.

Вартість і терміни виготовлення будь-якої металевої стандартної або оригінальної конструкції безпосередньо залежать від її геометричних параметрів і конфігурації. До того ж враховується конкретна марка металу, що застосовується для виробництва замовлення.

Наші кваліфіковані майстри здійснять виготовлення виробів за кресленнями замовника в Харкові як великими партіями, так і в одиничній кількості.

Залишити заявку
Залиште, будь ласка, свої дані і ми зв'яжемося з вами.
  Відправлення
  loading
  Заява успішно відправлена
  Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом