Монтаж системи вентиляції

Ефективність використання систем аспірації та вентиляції визначається, насамперед, якістю монтажу. Тому для встановлення обладнання важливо залучати до роботи фахівців, які знаються на ньому і виконують монтаж під ключ. Не варто ризикувати професійним недешевим обладнанням для сумнівної економії, довіряючи роботу дилетантам. Надалі це призведе до значних фінансових витрат на усунення несправностей.

Компанія «АгроТехКом» протягом довгих років займається проектуванням, встановленням, обслуговуванням та ремонтом вентиляційного та аспіраційного обладнання. У нашому штаті працюють досвідчені спеціалісти. Ми використовуємо професійні інструменти, щоб виконати всі роботи якісно та вчасно.

Етапи співпраці з «АгроТехКом»

Перед початком виконання робіт спеціаліст виїжджає на об’єкт для оцінки обсягів робіт, виконання необхідних вимірів та розрахунків. Вже на початковому етапі співробітництва клієнт розуміє, яке обладнання буде потрібно.

Після аналізу отриманої інформації проектувальники створюють ескіз майбутньої аспіраційної та вентиляційної системи, де вказані всі компоненти, зокрема повітропроводи, фільтри та ін.

Після створення ескізу він затверджується із замовником. Тільки після цього розпочинається розробка проекту майбутньої аспіраційної та вентиляційної системи. При цьому беруться до уваги такі технічні параметри як об’єм затримуваних відходів, якість повітря та ін. Також фахівці визначають енергоспоживання та потужність обладнання. Водночас ми готуємо кошторис на встановлення системи.

У призначений день фахівці «АгроТехком» виїжджають на об’єкт для монтажу обладнання. Після закінчення установки проводяться пуско-налагоджувальні роботи та перший запуск обладнання. Потім здійснюється інструктаж з його експлуатації, та підписується акт виконаних робіт.

Отримати додаткову інформацію з питань встановлення обладнання, а також оформити заявку на виклик спеціаліста для оцінки обсягів робіт, ви можете у телефонному порядку або електронною поштою.

Залишити заявку
Залиште, будь ласка, свої дані і ми зв'яжемося з вами.
    Відправлення
    loading
    Заявка успішно відправлена
    Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом