Вальцювання металу

Для пластичної деформації листового і трубного металопрокату застосовують різні технології. Одна з них – вальцювання. Для здійснення цієї операції застосовується спеціальне обладнання, оснащене валками.

Вальцювання металу: тонкощі процесу

Для отримання виробів циліндричної або конічної конфігурації листи металу пропускаються між валками на спеціалізованих верстатах. Створюючи певний тиск на листовий прокат, можна надавати йому найрізноманітнішу конфігурацію. Це можуть бути труби або конуси нестандартних розмірів, які використовуються в різних сферах.

Для пластичного формування листів різної товщини їх пропускають між вальцями, які мають великі та маленькі радіуси. Чим тонше заготовина, тим менше встановлюються на верстат валки

Вальцювальне обладнання може бути з певним приводом:

 1. механічним;
 2. гідравлічним;
 3. електромеханічним.

З урахуванням отримання виробів необхідних розмірів і форм кваліфіковані фахівці компанії «Агротехком» підберуть оптимальний робочий режим і відповідний вид верстата.

Вальцювання металу: переваги процесу від Агротехком

 • дозволяє оперативно випускати вироби та напівфабрикати необхідної форми з мінімальними технологічними витратами;
 • під час пластичної деформації листового металопрокату у нього не порушуються функціональні характеристики і якість;
 • застосування класичної технології без підігріву заготовини надає можливість виготовляти деталі без різнохарактерних дефектів (пор, тріщин, розривів) властивим іншим процесам формування;
 • внаслідок можливості підбору оптимального робочого режиму максимально виключається ймовірність виготовлення бракованих виробів;
 • характеризується швидкістю випуску деталей необхідної конфігурації при незначній вартості процесу.

Попри переваги наданої нами послуги і її простоту, багато клієнтів намагаються здійснювати цей спосіб пластичної деформації листового металопрокату в кустарних умовах. Однак це великий ризик зіпсувати «сировину» даром затратити час. Краще звернутися до професіоналів, наприклад, в компанію Агротехком.

Наші кваліфіковані майстри з великою відповідальністю підберуть оптимальний робочий режим з урахуванням товщини листів і необхідної форми готового виробу. Кожен клієнт, який звернувся до нас, залишається задоволений отриманим результатом.

Сфера застосування

Вальцівку можна успішно проводити на:

 • нержавіючих і чорних сталях;
 • мідних, алюмінієвих сплавах;
 • оцинкованих аркушах.

Завдяки цьому цей спосіб пластичної деформації листового металопрокату знайшов жаданість в:

 • машинобудуванні;
 • атомній енергетиці;
 • харчової промисловості;
 • та інших сферах.

Вальцювання металу: вартість в Харкові

Якщо ви шукаєте виконавця на виготовлення виробів із застосуванням пластичної деформації металевих листів, то звертайтеся в «Агротехком». Наші кваліфіковані майстри зроблять вальцювання металу за ціною нижче, ніж пропонують більшість конкуруючих фірм в Харкові. Ми можемо виготовити деталі конічної або циліндричної форми незалежно від рівня їх складності.

Ми гарантуємо низьку вартість вальцювання листового металопрокату при мінімальних термінах реалізації замовлення!

Залишити заявку
Залиште, будь ласка, свої дані і ми зв'яжемося з вами.
  Відправлення
  loading
  Заява успішно відправлена
  Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом