Плазмове різання з ЧПК

Швидко і ефективно порізати товстий листовий металопрокат дозволяє плазмова різка з ЧПК. Із застосуванням цієї технології можна без проблем розкроїти лист як чорних, так і кольорових сплавів товщиною до 200 мм. Високотемпературна плазма дозволяє порізати листовий металопрокат з широким спектром хімічних складів, включаючи і надміцні. Цей спосіб обробки металевих листів на відміну від традиційного газоплазменного методу надає можливість на великих швидкостях здійснювати їх розкрій незалежно від товщини.

Плазмова різка з ЧПК: нюанси технології

Плазма – це іонізована газоподібна суміш. Нагрітою до високих температур її можна використовувати в якості прекрасного провідника електричного струму. Розігрівають і іонізують газовий потік із застосуванням спеціальної установки – плазмотрона.

Ця технологія механічної обробки листового металопрокату користуються підвищеною популярністю завдяки масі визнаних достоїнств:

 1. виключається необхідність в попередньому розігріві листа;
 2. під час здійснення процесу різання не виділяються гази, що забруднюють повітряний простір в приміщенні;
 3. вироблений якісний розріз з отриманням високоточних розмірів виключає потребу в подальшій механічній обробці різного виду на вирізаних виробах;
 4. вирізання деталі здійснюється на досить великих швидкостях;
 5. процес повністю безпечний, тому що для отримання готового виробу нема потреби використовувати балони з різнохарактерними вибухонебезпечними сумішами, включаючи газ;
 6. забезпечується універсальність операції, тому що за даною технологією можна виготовляти плоскі вироби незалежно від рівня їх складності.

Можливість забезпечувати виробленим деталям хороші експлуатаційні параметри та високу якість повністю виправдовує вартість цієї обробки.

Традиційно плазмове різання з ЧПК застосовують для виготовлення виробів не тільки з високовуглецевих і нержавіючих сплавів, а й алюмінію і бронзи.

Кваліфіковані фахівці підприємства «Агротехком» суворо дотримуються правил виробництва різу. Це дозволяє прекрасно зберігати надійність апаратів, застосовуваних при здійсненні цього способу обробки листового металопрокату, забезпечуючи високу ефективність процесу.

Якщо ви шукаєте дешеві варіанти виготовлення необхідних деталей в Харкові, то спроба звернутися до дилетантів, може привести до втрати «сировини», фінансів і часу. Кращий спосіб розв’язання вашої проблеми – довіритися професійним майстрам «Агротехком». Наші фахівці з великою відповідальністю поставляться до підбору оптимального робочого режиму. При цьому врахують всі хімічні та геометричні параметри листового металопрокату.

Плазмова різка з ЧПК: сфера застосування

Завдяки значному переліку визнаних переваг цей спосіб різання металевих листів знайшов широку потребу в різнохарактерних сферах, включаючи:

 • авіаційну промисловість;
 • важке машинобудування;
 • атомну енергетику;
 • і інші напрямки.

Плазмова різка з ЧПК: ціна в Харкові

Наша компанія пропонує плазмове різання з ЧПК листового металопрокату за вартістю нижче, ніж пропонують багато конкуруючих фірми в регіоні. Ми готові виготовити широкий асортимент виробів незалежно від рівня їх складності. Щоб переконатися в цьому, досить зробити у нас замовлення.

Головний принцип нашої діяльності – низька вартість плазмового різання з ЧПК і мінімальні терміни виконання замовлення.

Залишити заявку
Залиште, будь ласка, свої дані і ми зв'яжемося з вами.
  Відправлення
  loading
  Заява успішно відправлена
  Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом