Токарні роботи

Досить великим попитом на сьогодні користуються токарні роботи в Харкові. Грамотно організована комбінація застосування високотехнологічного обладнання, професійного підходу до виконання цього виду мехобробки при прийнятних цінах дозволяє задовольнити вимоги самого упередженого клієнта. До того ж за технологією точіння можна виготовляти як серійні деталі, так і поодинокі оригінальні вироби за кресленнями замовника.

Токарні роботи: особливості процесу

Такий вид механічної обробки побудований на принципі виготовлення виробів шляхом різання під час обертання їх навколо осі на спеціальному обладнанні. Зрізання з заготовки певної товщини металу проводитися за допомогою різця, закріпленого нерухомо на станині верстата. Для проведення процесу точіння залежно від марки сплаву металу, використаного для виготовлення заготовки, ріжучий інструмент оснащують пластинами як швидкорізальними, так і твердосплавними.

Виготовлені за цією технологією вироби в основному характеризуються такими параметрами як точність розмірів і шорсткість поверхні. З урахуванням необхідності забезпечення цих показників такий спосіб механічної обробки може бути чорновим або чистовим. Застосування обладнання з різними робочими характеристиками дозволяє нашим майстрам працювати з деталями різних розмірів діаметрів і довжин від декількох см до 1100 мм при довжині до 1 м.

Токарні роботи дозволяють здійснювати такі операції:

 1. точіння зовнішньої як циліндричної, так і конічної поверхні;
 2. підрізування торців;
 3. розточування внутрішнього діаметра;
 4. нарізування різьби різного виду;
 5. прорізання не тільки зовнішніх, але внутрішніх канавок;
 6. і багато інших.

Токарні роботи: переваги процесу

 • надається можливість виготовляти вироби різної складності;
 • забезпечується точність обробки на високому якісному рівні;
 • дозволяють отримувати деталі з досить хорошою чистотою поверхні;
 • можна виготовляти вироби циліндричної або конічної форми як з різноманітних металів, так і їх сплавів: чавуну, нержавійки, міді, титану, бронзи;
 • є можливість виробляти токарну обробку деталей самої складної конфігурації;
 • під час здійснення процесу точіння утворюється невелика кількість стружки;
 • за одну установку деталі на верстат можна здійснювати на ній точіння, свердління, розточування внутрішніх поверхонь, нарізку різьби, проточування канавок різного розміру.

Токарні роботи: асортимент виробів, що виготовляються

Майстри компанії «Агротехком» можуть виготовляти продукцію не тільки на токарних універсальних верстатах, так і з ЧПУ. Токарні роботи дозволяють випускати наступний асортимент стандартних виробів: втулки, фланці, цапфи, муфти, гайки, осі і диски. Також вони здатні виготовити деталі по кресленнях замовника різного ступеня складності.

Залишити заявку
Залиште, будь ласка, свої дані і ми зв'яжемося з вами.
  Відправлення
  loading
  Заявка успішно відправлена
  Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом